Sebastian Wierzbicki – medytacja (1) (1)-min

Sebastian Wierzbicki

Opanuj swój stres przed egzaminami - czyli o medytacji, walce z nerwami i sposobach na dobrze zdane egzaminy szkolne oraz te stawiane przez życie

Sebastian Wierzbicki to certyfikowany nauczyciel jogi i oraz coach mindfulness.

Swoją przygodę z jogą zaczął już w czasach gimnazjalnych i już po pierwszej praktyce jogi wiedział, że chce zostać instruktorem. Od prawie 4 lat zgłębia tajniki medytacji, jogi, uważności i naturalnych sposobów na dobre samopoczucie. Wiedzę zdobywał w szkole YogaUnion w Grecji, na licznych kursach oraz czytając wiele tekstów ze starożytnych Indii. Wierzy on, że każdy człowiek jest w stanie pomóc samemu sobie poczuć się lepiej i właśnie dlatego zdecydował się poprowadzić kurs na naszej platformie, na którym uczy praktycznych metod na odstresowanie się, opanowania swoich emocji, myśli oraz miłości do siebie.

Wszystko w przyjazny, prosty i oparty na naukowych faktach oraz starożytnych naukach sposób.

Techniki medytacji i jogi pomogły mu oraz jego bliskim znajomym odnaleźć spokój i odpowiedzi w trudnym czasie przedmaturalnym oraz po zakończeniu szkoły średniej, dlatego teraz Sebastian chce pomóc innym, którzy znajdują się w tym trudnym okresie, by poczuli się lepiej i pamiętali o tym, co najważniejsze – o samych sobie.

Inni członkowie