Najczęściej zadawane pytania

Może tutaj znajdziesz odpowiedź na pytanie

Kurs po zakupie dostępny jest dla Ciebie już na zawsze. Płacisz raz korzystać możesz z niego zawsze i bez limitu
Sam zakup to za mało, ale przeanalizowanie kursu i przerobienie zawartych w nim zadań gwarantuje Ci, że żadne zadanie maturalne nie będzie Ci straszne. Twój wynik jednak zależy od Twojego zaangażowania w przeanalizowanie naszych materiałów. Zapraszam jednak do przeczytania opinii na naszym fb – myślę, że one świadczą o poziomie kursu.
Każdy moment jest dobry by zacząć. Kursy podzielone są na bardzo szczegółowe bloki tematyczne, dzięki czemu naukę możesz podzielić na dowolny okres
Kurs przeznaczony jest wyłącznie do użycia przez jego nabywcę. Udostępnianie całości lub fragmentów kursu innym osobom jest niezgodne z prawem - nielegalne.
Płatności możesz dokonać m. in. poprzez Blik, Przelew online, kartę płatniczą i wiele więcej – współpracujemy z przelewy24 więc Twoja płatność jest w pełni bezpieczna
Starannie dobrałem dla Was zaufanych specjalistów w swoim dziedzinach. Postawiłem na osoby które są świeżo po maturze, dzięki czemu każdy z nas doskonale wie, co jest najgorzej tłumaczone w szkole oraz z czym uczniowie mają największy problem. Nasz wiek pozwala nam dotrzeć do uczniów w sposób jaki nie zrobi tego szkoła.

Nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie? Napisz do nas!