Dlatego powstaliśmy

Zdajmy to razem to inicjatywa, której misją jest przygotowanie Was do egzaminu ósmoklasisty oraz matury w jak najprostszy, najprzystępniejszy i najskuteczniejszy sposób.

Kurs ZDAJMY TO RAZEM pokochali maturzyści w zeszłym roku.
Pomógł on setkom uczniów przygotować się do matury z matematyki i pokazał, że ten egzamin nie musi być niczym strasznym.

 TO BYŁ JEDNAK TYLKO POCZĄTEK!
W tym roku starannie dobrałem dla Was kadrę, która składa się z ekspertów w swoich dziedzinach i w ten sposób powstała ta strona,
na której znajdziesz maturalne kursy już nie tylko z matematyki!
 Oprócz kursów maturalnych oferujemy także wybór kursów przygotowujących do egzaminu ósmoklasisty oraz tych zdradzających metody szybkiej nauki.

Naszą przewagą jest to, że nie jesteśmy nauczycielami, tylko studentami. Jeszcze niedawno byliśmy sfrustrowanymi uczniami, 
którzy dostrzegali masę absurdów w tym, w jaki sposób przekazywana w naszych szkołach jest wiedza.

Obecnie chcemy sprawić, żeby przygotowanie do najważniejszych egzaminów było sprawne, szybkie i skuteczne.

Z tego względu przygotowaliśmy szereg kursów, dzięki którym każdy będzie mógł dobrze zdać maturę lub egzamin ósmoklasisty ze wszystkich przedmiotów, które sobie wybierze. Każdy kurs jest w formie filmów, które zostały przygotowane z należytą starannością przez naszych specjalistów. Przekazujemy w nich wiedzę w skuteczny sposób, bez skupiania się na nic nieznaczących szczegółach. Chcemy udowodnić, że nauka potrafi być nie tylko łatwa, ale i nad wyraz przyjemna.

Zapomnij zatem o frustracji spowodowanej przez nudne i nic niewnoszące lekcje w szkole. Już teraz wykup dostęp do kursu lub zestawu kursów (wtedy możesz liczyć na przyjemne zniżki!) i ciesz się dobrze zdanym egzaminem.
Zdajmy to razem!


Poznaj nas

290129213_1638736806526682_2802057406360133276_n

Michał Oleksy

Matematyka rozszerzona
jakiś wybitny matematyk (1) (1)-min

Adam Majewski

Matematyka
Jakub Łaszkiewicz – polski (1) (1)-min

Jakub Łaszkiewicz

Język Polski
Magdalena Polakowska – angielski (1) (1)-min

Magdalena Polakowska

Język Angielski
Sebastian Wierzbicki – medytacja (1) (1)-min

Sebastian Wierzbicki

Opanuj swój stres przed egzaminami - czyli o medytacji, walce z nerwami i sposobach na dobrze zdane egzaminy szkolne oraz te stawiane przez życie