Dlatego powstaliśmy

Zdajmy to razem to inicjatywa, której misją jest przygotowanie Was do egzaminu ósmoklasisty oraz matury w jak najprostszy, najprzystępniejszy i najskuteczniejszy sposób.

Kurs ZDAJMY TO RAZEM pokochali maturzyści już cztery lata temu!

Pomógł on setkom uczniów przygotować się do matury z matematyki i pokazał, że ten egzamin nie musi być niczym strasznym.

TO BYŁ JEDNAK TYLKO POCZĄTEK!

Rok później starannie dobrałem dla Was kadrę, która składa się z ekspertów w swoich dziedzinach i w ten sposób powstała ta strona w nowym wydaniu,

na której znajdziesz maturalne kursy już nie tylko z matematyki!

Oprócz kursów maturalnych oferujemy także wybór kursów przygotowujących do egzaminu ósmoklasisty oraz tych zdradzających metody szybkiej nauki.

Stworzyliśmy dla Was także FISZKI, które są jedną z najlepszych metod nauki do egzaminów!

Naszą przewagą jest to, że nie jesteśmy nauczycielami, tylko studentami/ osobami świeżo po studiach. Sami jeszcze niedawno byliśmy sfrustrowanymi uczniami, którzy dostrzegali masę absurdów w tym, w jaki sposób przekazywana w naszych szkołach jest wiedza i wiemy jak przekazać wiedzę, by była ona ciekawa i łatwa do przyswojenia – tłumaczymy tak, jak sami chcielibyśmy, by nam tłumaczono.

Chcemy sprawić, żeby przygotowanie do najważniejszych egzaminów było sprawne, szybkie i skuteczne.

Z tego względu przygotowaliśmy szereg kursów, dzięki którym każdy będzie mógł dobrze zdać maturę lub egzamin ósmoklasisty ze wszystkich przedmiotów, które sobie wybierze. Każdy kurs jest w formie filmów, które zostały przygotowane z należytą starannością przez naszych specjalistów. Przekazujemy w nich wiedzę w skuteczny sposób, bez skupiania się na nic nieznaczących szczegółach. Chcemy udowodnić, że nauka potrafi być nie tylko łatwa, ale i nad wyraz przyjemna.

Zapomnij zatem o frustracji spowodowanej przez nudne i nic niewnoszące lekcje w szkole. Już teraz wykup dostęp do kursu lub zestawu kursów (wtedy możesz liczyć na przyjemne zniżki!) i ciesz się dobrze zdanym egzaminem.

Zdajmy to razem!

Poznaj nas

FJZ_7377-2 (1)-min

Michał Oleksy

Matematyka rozszerzona
jakiś wybitny matematyk (1) (1)-min

Adam Majewski

Matematyka
Jakub Łaszkiewicz – polski (1) (1)-min

Jakub Łaszkiewicz

Język Polski
Magdalena Polakowska – angielski (1) (1)-min

Magdalena Polakowska

Język Angielski